Pracownik produkcji-> darmowy transport!
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz prostej pracy od zaraz?

Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji?

Może potrzebujesz darmowego dojazdu do pracy?

Zacznij pracę z Nami, a w przerwach zjedz pyszny obiad w niskich cenach!

Zaaplikuj do Nas już DZIŚ!

Lokalizacja zakładu: Radomsko (darmowy dojazd z okolicznych miejscowości, m.in. Częstochowa, Bełchatów)

Stanowisko:pracownik produkcji

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na pełny etat;
  • kondycji fizycznej i braku przeciwwskazań do pracy stojącej;
  • nie wymagamy doświadczenia, ale doświadczenie w pracy na produkcji/montażu będzie dodatkowy atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas - do 4 500 zł brutto;
  • premie;
  • bezpłatny transport do Radomska z okolicznych miejscowości(m.in. Radomsko, Bełchatów, Częstochowa, Pajęczno);
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracętymczasową (ubezpieczenie, składki, urlop i chorobowe jak w zwykłej umowie o pracę);
  • pracę wczystej,nowoczesnej fabryce;
  • szkolenia z obsługi maszyn i urządzeń;
  • pracę na pełen etat w systemie3-zmianowym;
  • duże porcje pysznych obiadów w niskiej cenie(również na wynos);
  • atrakcjena terenie firmy:piłkarzyki, siłownia, minigolf, strefa relaxu;
  • bogatypakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, tanie bilety do kina);
  • wolne weekendy.

Zadania

  • prace montażoweprzy taśmie produkcyjnej;
  • obsługa maszyn typu wtryskarki, prasy;
  • relokacja materiałów.

  • Praca Radomsko
  • Pracownik produkcji radomski
  • Pracownik produkcji Radomsko
  • Pracownik biurowy Radomsko
  • Pracownik biurowy radomski
  • Pracownik fizyczny Radomsko
  • Pracownik fizyczny radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246