Pracownik produkcji -> 2 zmiany -> bez doświadczenia
  • Łaz
pracownik produkcji -> 2 zmiany -> bez doświadczenia
lubuskie, Łaz, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy na produkcji?

Jesteś kandydatem z doświadczeniem w pracy produkcyjnej i chcącym się rozwijać lub chcesz zmienić branżę i rozpocząć karierę na produkcji?

Dojazd do Łaz w kierunku Mirostowic Górnych nie stanowi problemu?

Zaaplikuj już dziś lub wyślij sms "laz" na numer podany w ogłoszeniu - oddzwonię!

Lokalizacja: Łaz, żarski

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • chęci do nauki i zdobywania doświadczenia
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści: "praca w Łaz" - oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na początek (odprowadzane składki, płatne urlopy)
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • wolne weekendy
  • lekką i prostą pracę
  • możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio do firmy

Zadania

  • proste prace związane z produkcją poduszek i materacy
  • ustawianie maszyn produkcyjnych

  • Praca lubuskie
  • Pracownik produkcji lubuskie
  • Pracownik produkcji Ośno Lubuskie
  • Pracownik fizyczny Ośno Lubuskie
  • Pracownik fizyczny lubuskie
  • Pracownik biurowy Ośno Lubuskie
  • Pracownik biurowy lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075