Pracownik produkcji firmy NGK - nowa stawka
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwiością przejścia pod zakład
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 5000 zł brutto miesięcznie podstawy
  • stałą premię za pracę w systemie równoważnym 250zł
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych 20%
  • premię miesięczna 10%
  • premię za polecenie kandydata- nawet 1500zł brutto
  • nagrodę świąteczną do 1000zł brutto
  • pracę w systemie równoważnym 12 h (7.00-19.00; 19.00-7.00), około 15 dni roboczych w miesiącu;
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
  • zestawy obiadowe w cenie około 10 zł;
  • bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego i niemieckiego;
  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego;
  • bezpłatny dojazd z wielu miejscowości (m.in. Bytom, Knurów, Zabrze, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Gliwice Łabędy, Sikornik).

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrola jakości;
  • prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • doświadczenie przy produkcji;
  • zdolności techniczne i manualne;
  • umiejętność pracy w zespole.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Agent firmy inwestycyjnej Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551