Pracownik Produkcji
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
JOB4YOU
3. 10. 2024

Firma z siedzibą w Częstochowie, woj. śląskie, poszukuje Pracownika produkcji lodów.
Opis stanowiska:
- Przygotowywanie mas lodowych zgodnie z recepturą
- Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji lodów
- Pakowanie i magazynowanie wyrobów gotowych
- Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
Wymagania:
- Brak konieczności posiadania doświadczenia
- Gotowość do pracy zmianowej
- Aktualna książeczka sanepidowska
Oferujemy:
- Wynagrodzenie od 28,10 godzinowo
- Pracę na umowę zlecenie
- Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521