Pracownik produkcji
  • Lublin, Ludwika Spiessa 9
lubelskie, Lublin, Ludwika Spiessa 9, lubelskie, Polska
CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.
11. 6. 2024

Chemnovatic jest Firmą chemiczną, która dostarcza kompleksowe wsparcie dla branży płynów do elektronicznych papierosów: od surowców, przez tworzenie receptur, rozwój marek własnych i usługi w zakresie regulacji prawnych.

Od samego początku swojego istnienia Chemnovatic kładzie duży nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów. W 2017 roku Firma wdrożyła systemy ISO, HACCP (GMP i GHP), które stanowią potwierdzenie najwyższych standardów i jakości. Przedsiębiorstwo w ciągu zaledwie kilku lat przeszło niezwykłą drogę, od idei stworzenia marki e-liquidów, do wiodącego producenta surowców, dostarczającego produkty do ponad 60 krajów na świecie i zatrudniającego ponad 130 pracowników.

Jeśli spełniasz poniższe oczekiwania, a zakres obowiązków brzmi dla Ciebie atrakcyjnie, zapraszamy do udziału w rekrutacji!
Cel stanowiska:

Pomoc w dostarczaniu i utrzymywaniu codziennych zamówień w najbardziej opłacalny sposób, przy jednoczesnym przestrzeganiu wszystkich zasad i procedur firmy.

Podstawowe obowiązki służbowe:

  • Praca w zespole i szkolenie w zakresie standardowych procedur operacyjnych w dziale
  • Przestrzeganie i stosowanie się do zasad „sprzątania na bieżąco” obowiązujących w zakładzie
  • Obsługa linii produkcyjnej - linia rozlewnicza produktów chemicznych (aromaty, liquidy)
  • Obsługa systemu sterującego procesem produkcji- Praca w pełnym stroju ochronnym (maska, kombinezon, obuwie)
  • Konfekcjonowanie i pakowanie produktów
  • Składanie i etykietowanie opakowań

Umiejętności i doświadczenie:

  • Wcześniejsze doświadczenie w branży produkcyjnej

Atrybuty:

  • Dbałość o szczegóły
  • Elastyczne podejście do pracy
  • Jesteś gotowa / gotowy do pracy w ramach 3 zmian * pracy w nocy

Co oferujemy?

  • UWAGA: praca nocna ekstra płatna - do 500 zł za tydzień pracy na zmianie nocnej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prywatny pakiet medyczny oraz możliwość dołączenia do niego członków rodziny
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • Pracę w młodym, ale doświadczonym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz realny wpływ na ich zakup
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia
  • Program “Chemnovatic – przyjazne miejsce pracy”

  • Praca lubelskie
  • Pracownik produkcji lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik fizyczny Opole Lubelskie
  • Pracownik fizyczny lubelskie
  • Pracownik biurowy lubelskie
  • Pracownik biurowy Opole Lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696