Pracownik produkcji
  • Łask
Łask
OVER Group
6. 6. 2024

Jesteśmy polskim producentem preparatów dla zwierząt. Działamy w branży od 23 lat i dzięki wysokiej jakości naszych produktów staliśmy się liderem rynkowym. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce, jak również w Europie i Azji. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, których doświadczenie sprawia, że jesteśmy coraz lepsi w dziedzinach, w których się rozwijamy. Jesteśmy przekonani, że sukces jest zasługą zaangażowanych pracowników.

Firma Over Group poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji – preparaty dla zwierząt

Ze względu na regulacje Kodeksu Pracy zatrudnimy na to stanowisko mężczyznę, gdyż praca wiąże się z dźwiganiem przekraczającym normę dla kobiet.

Miejsce pracy: Łask, ul. Warszawska 65

 Zakres obowiązków:
•    obsługa urządzeń produkcyjnych,
•    wytwarzanie produktów gotowych (preparatów dla zwierząt) zgodnie ze standardami jakościowymi i ilościowymi według przydzielonego planu pracy,
•    prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
•    czyszczenie obsługiwanych maszyn.

Oczekiwania:

•    chęć do pracy,
•    wykształcenie min. zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie, techniczne,
•    odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, gotowość do uczenia się,
•    duża dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów.

Mile widziane:
•    książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
•    doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży kosmetycznej, chemicznej lub spożywczej,
•    znajomość obsługi maszyn produkcyjnych.

Oferujemy:
•    umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
•    chęć nawiązania długofalowej współpracy,
•    pracę w Łasku przy ul. Warszawskiej 65 w systemie 1-zmianowym lub 2-zmianowym,
•    stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 6:00–14:00 / 14:00–22:00 z możliwością nadgodzin w razie potrzeby (płatnych dodatkowo),
•    wynagrodzenie – podstawa i system premiowy - płaca zawsze w terminie,
•    szkolenie wdrożeniowe – opieka naszych doświadczonych pracowników,
•    odzież roboczą, w tym środki ochrony bezpośredniej (maski, rękawiczki itp.),
•    bezpłatny parking,
•    zniżki na zakup produktów marek Over Group,
•    kawę i herbatę w dowolnych ilościach,
•    dostęp do biblioteki firmowej,
•    możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
•    Premiowany System Poleceń Pracowniczych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych w wiadomości prywatnej / mailowo na adres hr@over-group.pl lub złóż osobiście w Over Group w Łasku przy ul. Przemysłowej 12 (Dział HR na parterze w budynku Kastor) lub przy ul. Warszawskiej 65 w sekretariacie.

Klauzula RODO:
•    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

•    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ,spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Over Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, ul. Warszawska 65, 98-100 Łask, woj. łódzkie, NIP 8311630316, REGON 101268658, KRS 0000393770, zwana dalej „Spółką”. W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: Warszawska 65, 98-100 Łask, adres e-mail: iod@over-group.pl
Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 2 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
– uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
– uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

  • Praca Łask
  • Pracownik produkcji łaski
  • Pracownik produkcji Łask
  • Pracownik biurowy Łask
  • Pracownik biurowy łaski
  • Pracownik fizyczny Łask
  • Pracownik fizyczny łaski
  • Łask - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055