Pracownik produkcji
  • Poznań
pracownik produkcji
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Szukasz pracy od zaraz? Jesteś w stanie dotrzeć do Dąbrówki! Nie zwlekaj, aplikuj!

Miejsce pracy: Dąbrówka

Oczekujemy

  • Obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych

  • Doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej (mile widziane)

  • Dobre umiejętności manualne

  • Możliwość podnoszenia dużych ciężarów do 20kg

  • Gotowość do pracy dwuzmianowej

  • Tworzenie pozytywnej atmosfery w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój w kierunku lidera zespołu

Zadania

  • Obsługa urządzeń linii produkcyjnej

  • Przeprowadzanie przezbrajania urządzeń

  • Przeprowadzanie kontroli jakości na określonych liniach montażowych

  • Wykonywanie produktów zgodnych ze specyfikacją

  • Weryfikacja jakości produktu, odrzucanie produktów niespełniających wymogów

  • Porządkowanie i konserwacja linii produkcyjnej

  • Utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej

  • Przeprowadzanie drobnych napraw linii produkcyjnej w razie potrzeby

  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190