Pracownik produkcji
  • Michałów-Reginów
mazowieckie, Michałów-Reginów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pakowanie pieczywa
  • praca na linii produkcyjnej
  • dla osób chętnych - możliwość przyuczenia obsługi maszyn

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • chęci do pracy

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS - płatne urlopy, L4)
  • pracę w systemie III zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna + dodatki np. 130 zł za pracę w niedzielę lub święto)

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075