Pracownik produkcji
  • Inowrocław
Inowrocław, Inowrocław, Kujawsko-pomorskie, Polska
Grupa Progres
19. 3. 2024

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na:
Stanowisko: Pracownik produkcji obróbki metalu
Lokalizacja: Inowrocław
Obowiązki:
- Ręczna lub ręczno - maszynowa obróbka metalu,
- Obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego,
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- Monitorowanie procesów produkcyjnych,
- Dbanie o bezpieczeństwo i jakość wykonywanych prac.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
- Wynagrodzenie 5500 brutto + dodatki,
- Pracę w systemie III zmianowym.
Wymagania:
- Dobra znajomość i praktyczne doświadczenie w obsłudze narzędzi pomiarowych takich jak np. suwmiarka,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
- Sprawność i siła fizyczna,
- Pracowitość i zaangażowanie.
Grupa Progres (nr cert. 5088). Jeśli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj już teraz!
„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt[małpagrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: Progres HR Poland Sp. z o.o. al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod[małpagrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  • Praca Inowrocław
  • Pracownik produkcji Inowrocław
  • Pracownik fizyczny Inowrocław
  • Pracownik biurowy Inowrocław
  • Inowrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714