Pracownik produkcji
  • Stanowice
dolnośląskie, Stanowice, dolnośląskie, Polska
O2A Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Rzetelne wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji
  • Zachowanie norm i standardów BHP, dbałość o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy
  • Dyspozycyjność – gotowość pracy w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • STABILNE ZATRUDNIENIE W PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE
  • Szeroki pakiet benefitów
  • pracę w zgranym zespole,
  • szkolenia i rozwój

  • Praca dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Pracownik biurowy dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570