Pracownik produkcji
  • Gdańsk
pracownik produkcji
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Dla prosperującego inwestora – MEP Solutions - który właśnie otworzył nowoczesną halęprodukcyjną, poszukujemy nowych osób do zespołu!
Oferujemy bezpośredniezatrudnienie z Klientem na podstawie umowy o pracę oraz stabilne warunki pracy.

Lokalizacja: Gdańsk Stogi

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • nastawienia na długofalową współpracę
  • motywacji do pracy
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawartą bezpośrednio z MEP
    Solutions
  • wynagrodzenie zasadnicze od 5 500 zł brutto + 10% premii co miesiąc
  • dofinansowanie do dojazdów 250 zł
  • darmowy ciepły posiłek (obiad)
  • pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • pracę na I zmianę (poranną)
  • możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • praca w nowoczesnej, dobrze zorganizowanej hali produkcyjnej
  • szkolenia wprowadzające prowadzone przez wykwalifikowanych liderów

Zadania

  • prosty montaż manualny
  • skręcanie elementów stalowych
  • umiejętność obsługi narzędzi do montażu (m.in. klucz montażowy)

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544