Pracownik produkcji - elektryk, automatyk
  • Chocianów
pracownik produkcji - elektryk, automatyk
Chocianów, Chocianów, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Poszukujemy pracownika na stanowisko Pracownika Produkcji – Elektryka/Automatyka, którego chcielibyśmy zatrudnić w obszarze nowej linii produkcyjnej – dział wind przeładunkowych bezpośrednio w naszej firmie. Jest to idealna praca na start dla osób z niewielkim doświadczeniem, ale posiadających odpowiednie uprawnienia.

Oczekujemy

  • Wykształcenie:zasadnicze, mile widziane średnie techniczne.
  • Uprawnienia:
    • SEP poniżej 1KV– warunek konieczny.
    • Suwnice, wózek widłowy – mile widziane.
  • Umiejętności:
    • Czytanie rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych– warunek konieczny.
    • Znajomość systemów bezpieczeństwa oraz podłączania szaf sterowniczych maszyn i urządzeń
    • Znajomość schematów układów hydraulicznych – mile widziana.
  • Inne wymagania:
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, gotowość do wyjazdów służbowych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę na startz możliwością przyuczenia i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie5600-7000 zł brutto, zależne od doświadczenia i kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Benefity pracownicze: opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne w ramach ZFŚS, nieoprocentowane pożyczki, platforma multikafeteryjna NAIS, elastyczne godziny pracy, zorganizowany transport do pracy
  • Dofinansowanie zdrowych przekąsek
  • Rabaty na firmowe produkty i usługi

Zadania

  • Praca związana z instalacją układu sterowania wind przeładunkowych, kablowanie, montaż sterowników, układów „safety”, podłączenie elektryczne układu hydraulicznego oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych maszyn.
  • Czynny udział w rozwoju produktu, współpraca z dostawcami elementów wyposażenia.
  • Gotowość do wyjazdów do klienta w celu serwisowania, szkolenia, pierwszego uruchomienia oraz usuwania usterek.

  • Praca Chocianów
  • Pracownik produkcji Chocianów
  • Elektryk Chocianów
  • Pracownik biurowy Chocianów
  • Pracownik fizyczny Chocianów
  • Chocianów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544