Pracownik produkcji - elektryk, automatyk
  • Bolesławiec
pracownik produkcji - elektryk, automatyk
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Praca na START.
Praca na 1 zmianę.

Masz uprawnienia SEP poniżej 1KV, umiesz czytać rysunek techniczny i schematy elektryczne?
To masz podstawy do dobrego startu na swojej drodze zawodowej.
Szukamy osób do przyuczenia w pracy na nowo otwartej linii produkcyjnej. Zakład działa od dawna na rynku, ale ciągle się rozwija, więc możesz związać się z firmą na długo i tu kszałtować swój profil zawodowy. Nauczymy Cię wszystkiego co jest potrzebne do pracy na tym stanowisku, od Ciebie oczekujemy uprawnień SEP poniżej 1KV, umiejętnośi czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych i znajomości systemów bezpieczeństwa, podłączania szaf sterowanych maszyn i urządzeń.

Oczekujemy

  • Uprawnienia SEP poniżej 1KV,- warunek konieczny
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, -warunek konieczny
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa, podłączania szaf sterowanych maszyn i urządzeń, - istotne
  • Wykształcenie: zasadnicze, mile widziane średnie techniczne,
  • Uprawnienia: suwnice, wózek widłowy – mile widziane
  • Mile widziana znajomość schematu układów hydraulicznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy własnej, a także gotowość do wyjazdów służbowych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na 1 zmianę
  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie ze stawką miesięczną w przedziale 5500 - 7000 zł brutto
  • benefity pracownicze: opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne w ramach ZFŚS, nieoprocentowane pożyczki, platforma multikafeteryjna NAIS, elastyczne godziny pracy, zorganizowany transport do pracy
  • dofinansowanie zdrowych przekąsek
  • możliwość rozwoju zawodowego /szkolenia branżowe/ - wewnętrzne i zewnętrzne, bezpłatne szkolenia językowe
  • rabaty na firmowe produkty i usług

Zadania

  • Praca związana z instalacją układu sterowania wind przeładunkowych, kablowanie, montaż sterownika, układów „safety”, podłączenie elektryczne układu hydraulicznego oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych maszyny,
  • Czynny udział w rozwoju produktu, współpraca z dostawcami elementów wyposażenia
  • Gotowość do wyjazdów do klienta serwis /szkolenie /pierwsze uruchomienie /usuwanie usterek

  • Praca Bolesławiec
  • Pracownik produkcji Bolesławiec
  • Elektryk Bolesławiec
  • Pracownik biurowy Bolesławiec
  • Pracownik fizyczny Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544