Pracownik produkcji elektroniki - bez zmian nocnych (Rybitwy)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Ciąć oraz zarabiać przewody
  • Sprawdzać jakość zgodnie z instrukcją
  • Montować oraz składać gotowe urządzenia
  • Pakować gotowe produkty

Czego oczekujemy?
  • Zdolności manualnych
  • Przykładania uwagi do szczegółów.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy elektronice lub na produkcji.

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie w wysokości 4500 zł brutto miesięcznie
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy po okresie 6 miesięcy
  • Praca od poniedziałku do piątku, system dwuzmianowy (6:00-14:00, 14:00-22:00)

  • Praca Kraków
  • Elektronik Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567