Pracownik produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Chciałbyś pracować tylko na II zmiany?

Szukasz pracy z wolnymi weekendami?

Doskonale! Mamy dla Ciebie super ofertę!

Aplikuj już teraz i zgarnij do 5000 zł brutto oraz ekstra dodatki!

Lokalizacja: 5 min od Oławy (dojazd we własnym zakresie)

Oczekujemy

  • książeczki sanepidowskiej lub chęci jej wyrobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie do 5000 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (tak samo jak w zwykłej umowie: składki ZUS, zdrowotne, prawo do urlopu, prawo do L4)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład
  • pracę tylko na II zmiany (06-14, 14-22)
  • pracę od poniedziałku do piątku (możesz dorobić w soboty)
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki i bilety do kin i teatrów)

Zadania

  • odbiór kartonów z taśmy i układanie na palecie
  • owijanie streczem palety

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179