Pracownik produkcji
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, łódzkie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych
  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Wstępna kontrola jakości na etapie produkcji
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy
  • Chęć do podjęcia pracy od zaraz
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową
  • 3 zmianowy system pracy
  • System wzrostu wynagrodzenia powiązany ze wzrostem doświadczenia
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa + premia miesięczna + premia jakościowa + dodatki
  • Wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożenia
  • Możliwość przejścia bezpośrednio na stronę Klienta (bardzo bogaty pakiet socjalny)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Skierniewice
  • Pracownik produkcji Skierniewice
  • Pracownik fizyczny Skierniewice
  • Pracownik biurowy Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567