Pracownik Produkcji
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
JOBME S.A.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzorowanie linii produkcyjnej wyrobów budowlanych
  • Proste prace związane z produkcją wyrobów budowlanych

WYMAGANIA:
  • Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego.

    Zapewniamy szkolenie.

    Mile widziane doświadczenie w tych zakresach:

    prace ślusarskie, szlifierskie, spawalnicze (uprawnienia nie są wymagane).

  • Dla cudzoziemców, którzy potrzebują dokumentów do legalizacji pobytu, przygotowujemy pakiet dokumentów do zezwolenia na pobyt.
  • Nie jest wymagane CV - wystarczą Twoje dane kontaktowe!

OFERUJEMY:
  • Pracę w pełnym wymiarze: 8h dziennie.

    7:00-15:00

  • Harmonogram pracy: od poniedziałku do piątku (opcjonalnie również w weekendy).

  • Wynagrodzenie: 27,70 zł brutto / h

    Dla studentów do 26 roku życia: 27,70 zł netto.

    Zarobki miesięczne ok. 3700 zł netto.

  • Jeśli sam sobie organizujesz mieszkanie, dostajesz dopłatę 300 zł do zakwaterowania.
  • Badania lekarskie na koszt pracodawcy.

  • Darmowa odzież robocza.

  • Zapewnione szkolenie.

Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 796 888 052.

Dołącz do Grupy Jobme S.A. i rozpocznij swoją karierę w stabilnej i rozwijającej się firmie. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Tarnów
  • Pracownik produkcji Tarnów Opolski
  • Pracownik produkcji Tarnów
  • Pracownik biurowy Tarnów
  • Pracownik biurowy Tarnów Opolski
  • Pracownik fizyczny Tarnów
  • Pracownik fizyczny Tarnów Opolski
  • Pracownik ochrony Tarnów
  • Pracownik socjalny Tarnów
  • Pracownik kolei Tarnów
  • Pracownik umysłowy Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179