_Pracownik produkcji_
  • Gorzów Śląski
Gorzów Śląski, Gorzów Śląski, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
3. 10. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

  • Nadzór nad procesem produkcji na linii produkcyjnej
  • Kontrola prawidłowej pracy urządzeń automatycznej linii produkcyjnej
  • Kontrola parametrów półproduktu/produktu
  • Rejestracja parametrów procesowych
  • Eliminacja uszkodzonych wyrobów niezgodnych z wymogami wewnętrznymi

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane mechaniczne lub pokrewne)
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze maszyn lub linii prod.
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę, ładowarkę, koparkę

Oferujemy

  • Roczna premia
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Umowa zlecenie na okres próbny, z opcją przejścia na umowę o pracę i szansą na bezpośrednie zatrudnienie przez pracodawcę.

  • Praca Gorzów Śląski
  • Gorzów Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521