Pracownik produkcji
  • Lidzbark Warmiński, ul. Topolowa 1
warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński, ul. Topolowa 1, warmińsko-mazurskie, Polska
POLMLEK Sp. z o. o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

POLMLEK Sp. z o.o.Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim

producent wyrobów mleczarskich

należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie surowca;
  • Oznaczanie produktów;
  • Pakowanie produktów w kartony zbiorcze;
  • Układanie kartonów zbiorczych na paletach;
  • Pomoc przy obsłudze urządzeń.

Oczekujemy:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie w branży mleczarskiej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zgłaszania pomysłów usprawniających funkcjonowanie działu i firmy;
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;
  • Udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne, pożyczki, dofinasowanie do biletów na imprezy sportowe i kulturalne, dofinasowanie do zajęć fitness i na siłowni i in.)
  • Dofinansowanie do wypoczynku w hotelach Grupy Polmlek;
  • Coroczne spotkania integracyjne;
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość dojazdu busem firmowym na trasach:

    - Olsztyn - Lidzbark Warmiński

    - Bartoszyce – Górowo Iławeckie – Lidzbark Warmiński

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • Pracownik produkcji warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny warmińsko-mazurskie
  • Pracownik biurowy warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228