Pracownik produkcji
  • Wielka Wieś
Wielka Wieś, Wielka Wieś, Małopolskie, Polska
Ang Wentylacja Sp. z o.o.
24. 9. 2024

ANG Wentylacja Sp. z o.o. jesteśmy dystrybutorem oraz producentem elementów wentylacyjnych, poszukujemy do naszego działu produkcji w Modlnicy osoby na stanowisko: pracownik produkcji.
Opis stanowiska:
Do obowiązków pracownika należeć będzie dbanie o powierzone maszyny i urządzenia oraz wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.
Wymagania:
Do naszego działu produkcji kanałów wentylacyjnych i obsługi maszyn zatrudnimy: rzetelną, dyspozycyjną, sumienną osobę z doświadczeniem w pracy fizycznej.
Oferujemy:
Oferujemy umowę o pracę, pracę na pełny etat w systemie dwu/trzy-zmianowym (od poniedziałku do piątku). Wynagrodzenie ustalane indywidualnie i uzależnione od dotychczasowego doświadczenia zatrudnianej osoby.
Forma kontaktu:
Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: @

  • Praca Wielka Wieś
  • Pracownik produkcji Wielka Wieś
  • Pracownik fizyczny Wielka Wieś
  • Pracownik biurowy Wielka Wieś
  • Wielka Wieś - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836