Pracownik Produkcji
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
REYNAERS ALUMINIUM SP. Z O.O
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowanie profili do produkcji, Przygotowanie towaru do lakierowania zgodnie z wytycznymi, Kontrola jakościowa i selekcja pakowanych profili, Obsługa i konserwacja powierzonego sprzętu, Przygotowanie towaru do lakierowania zgodnie z otrzymanym planem lakierowania. Praca na dwie zmiany z uwzględnieniem > grafik I (06:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00). Dodatkowo w zależności od zapotrzebowania (grafik II 09:00 -17:00 i 17:00 - 01:00 WYMAGANIA: Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Dyspozycyjność do pracy w godzinach > grafik I (06:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00). Dodatkowo w zależności od zapotrzebowania (grafik II 09:00 -17:00 i 17:00 - 01:00) Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane, Staranność i dokładność w działaniu, Umiejętność pracy w zespole. OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie i umowę o pracę, pracę w nowo wybudowanym zakładzie, stałe wynagrodzenie premię miesięczną premię absencyjną, miesięczne dofinansowanie do posiłków dla pracownika, prywatną opiekę medyczną dla pracownika i korzystne warunki dla członków rodziny, korzystanie z karty MultiSport na preferencyjnych warunkach, szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.In. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do wakacji dla dzieci pracownika, dofinansowanie do kina/teatru, dofinansowanie do Świąt, paczki świąteczne), program rekomendacji pracowników, parking dla pracowników, udogodnienia dla rowerzystów.

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392