_Pracownik produkcji_
  • Nowa Wieś Wrocławska
, Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
3. 10. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

  • zapewnienie płynności produkcji farb i lakierów
  • obsługa prostych maszyn i urządzeń
  • obsługa złożonych maszyn i urządzeń
  • odczytywanie danych dot. produkcji i rejestrowanie/dokumentowanie wykonanych działań za pomocą informatycznego systemu
  • transport materiałów produkcyjnych i odpadów za pomocą wózków ręcznych lub widłowych
  • stosowanie się do instrukcji pracy
  • dbanie o dobry stan maszyn i urządzeń

Wymagania

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność i chęć do pracy w zespole
  • Mile widziane
  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

Oferujemy

  • wynagrodzenie: zasadnicze 5 500 zł brutto
  • premie uznaniowe do 1200 zł brutto
  • dofinansowanie do obiadów na terenie firmy
  • dofinansowanie do Multisport
  • pakiety medyczne
  • zwrot za dojazd do pracy

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 310
20 521