Pracownik produkcji
  • Białobrzegi
pracownik produkcji
Białobrzegi, Białobrzegi, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Poszukujemy pracownika produkcji/ pomocnik operatora z książeczką SANEPID do zakładu przetwórstwa owocowego w Białobrzegach. Aplikuj!

Oczekujemy

  • książeczki Sanepid
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie 5000 zł brutto miesięcznie w okresie wdrożenia
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4 - brygadowym po 8h ( po sezonie 2 lub 3 zmiany)

Zadania

  • praca przy linii produkcyjnej
  • bieżąca obsługa urządzeń na danym stanowisku
  • monitorowanie, analiza parametrów procesu produkcji

  • Praca Białobrzegi
  • Pracownik produkcji Białobrzegi
  • Pracownik fizyczny Białobrzegi
  • Pracownik biurowy Białobrzegi
  • Białobrzegi - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087