Pracownik produkcji - dział kontroli jakości
  • Zarzecze
Zarzecze, Zarzecze, Podkarpackie, Polska
Job Innovation Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Poszukujemy Pracownika Produkcji do wsparcia naszego działu kontroli jakości. Jeśli jesteś osobą dokładną, zorientowaną na detale i chcesz mieć realny wpływ na jakość produktów, to zapraszamy do aplikowania!
Zakres obowiązków:
• Kontrola jakości gotowych produktów oraz półproduktów.
• Raportowanie wszelkich niezgodności i wad produkcyjnych.
• Współpraca z zespołem kontroli jakości w celu optymalizacji procesów produkcyjnych.
• Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy.
Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub zawodowe.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
• Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres e-mail: @ z dopiskiem "Pracownik Produkcji - Kontrola Jakości".

  • Praca Zarzecze
  • Pracownik produkcji Zarzecze
  • Pracownik fizyczny Zarzecze
  • Pracownik biurowy Zarzecze
  • Zarzecze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851