Pracownik produkcji - dwuzmianowy system pracy!
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • Transport materiałów do produkcji i wyrobów gotowych
  • Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność
  • Wysoka motywacja do pracy

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Wynagrodzenie zasadnicze, bogaty system premiowy oraz pakiet socjalny
  • Docelowe zatrudnienie bezpośrednio w firmie (po 6 miesiącach lub wcześniej!)

  • Przyjazna atmosfera i dobre warunki pracy
  • Bezstresową, sprawną rekrutację i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower w całym procesie i w trakcie zatrudnienia,
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego Generali i wiele innych
  • Dogodną lokalizację firmy pod względem dojazdu (możliwy dojazd autobusem nr 50 i VII bezpośrednio pod firmę)

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik fizyczny Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik biurowy Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293