Pracownik produkcji - drukarnia
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Timing Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opis stanowiska

Miejsce Pracy: Utrecht

Obowiązki:

  • obsługa maszyn drukarskich,
  • wkładanie ulotek do maszyny drukującej i pakującej,
  • sortowanie, zabezpieczanie i kontrola drukowanych materiałów,
  • zapobieganie awariom i przestojom w produkcji,
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki,

WYMAGANIA:
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn i pracy produkcyjnej (mile widziane),
  • umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość do pracy fizycznej, stojącej,
  • prawo jazdy kategorii B (mile widziane),

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie:

    Stawka wiekowa:

    21 lat+ - 13,68€/brutto

    20 lat - 10,62 €/brutto

    19 lat - 7,96 €/brutto

    18 lat - 6,64 €/brutto
  • stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika,
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii,
  • opieka koordynatora w Holandii,
  • ubezpieczenie Holland Zorg,
  • wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto,
  • dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi,
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem: powyżej 10 km - €12,60 za dzień,

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392