Pracownik produkcji / darmowy transport / II-zmiany/od zaraz
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 7. 2024

Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe?
Mamy ofertę idealnie skrojoną na miarę Twoich możliwości!
Zacznij pracę na stanowisku montera lub pracownika produkcji laminatu - stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia.
Zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą - Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona!
Miejsce pracy: Głobino k. Słupska (bezpłatny transport ze Słupska)
oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
- pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
- bezpłatny dojazd ze Słupska
- jednorazową premię do 500 pln, po 3 miesiącach pracy
- program rekomendacji - poleć znajomego i zgarnij nawet do 1000 zł brutto
- stabilne zatrudnienie - możliwość przejścia pod bezpośrednie zatrudnienie przez Klienta
- prywatną opiekę medyczną
- dostęp do karty sportowej
- ubezpieczenie grupowe
- liczne zniżki na zakupy, usługi i rozrywkę
zadania
- laminowanie, obróbka produktów z laminatu
- realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
- dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
oczekujemy
- zdolności manualnych
- gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
- doświadczenia na produkcji
- wykształcenie techniczne/zawodowe lub znajomość rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Słupsk
  • Kurier (transport) Słupsk
  • Pracownik produkcji słupski
  • Pracownik produkcji Słupsk
  • Specjalista ds. transportu Słupsk
  • Pracownik biurowy Słupsk
  • Pracownik biurowy słupski
  • Pracownik kolei Słupsk
  • Pracownik umysłowy Słupsk
  • Pracownik socjalny Słupsk
  • Pracownik fizyczny Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941