Pracownik produkcji / Darmowy dojazd z Słupska
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta zajmującego się produkcją jachtów poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Głobino

Dni pracy: poniedziałek - piątek (możliwość nadgodzin w sobotę)

Godziny pracy: 6:00/7:00 - 14:00/15:00, 14:00/15:00 - 22:00/23:00

Praca z darmowym dojazdem.

Zadania:

  • Aktywny udział w procesie produkcji luksusowych łodzi i jachtów,
  • Przygotowywanie elementów do malowania oraz ich staranna laminacja,
  • Wykonywanie cięcia, szlifowania oraz polerowania gotowych elementów,
  • Sprawdzanie i kontrola stanów magazynowych podczas procesu pobierania.

Wymagania:

  • Chęć do pracy oraz gotowość nauki,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością uzyskania umowy o pracę bezpośrednio z zakładem,
  • Okazję do wstępnego zapoznania się z miejscem pracy (dzień otwarty przed zatrudnieniem),
  • Możliwość pracy w nadgodzinach,
  • Bezpłatny transport z Słupska do Głobina,
  • Dodatkowe korzyści, takie jak ubezpieczenie grupowe, karta Multisport.

  • Praca Słupsk
  • Pracownik produkcji Słupsk
  • Pracownik produkcji słupski
  • Pracownik ochrony Słupsk
  • Pracownik socjalny Słupsk
  • Pracownik biurowy Słupsk
  • Pracownik biurowy słupski
  • Pracownik kolei Słupsk
  • Pracownik umysłowy Słupsk
  • Pracownik fizyczny Słupsk
  • Pracownik fizyczny słupski
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584