Pracownik produkcji
  • Strzegom
pracownik produkcji
Strzegom, Strzegom, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Szukasz pracy i masz doświadczenie w obsłudze maszyn? Mamy dla Ciebie ofertę na stanowisko operator maszyn do firmy w Strzegomiu.

Zapewniamy darmowy transport dla pracowników z Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy i Bolkowa.

Aplikuj już teraz i zostań kluczowym członkiem zgranego zespołu produkcyjnego.

Oczekujemy

  • doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • książeczki sanitarno - epidemiologicznej lub chęć wyrobienia
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym po 8h

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • wynagrodzenie podstawowe od 4400 zł brutto
  • 250 zł premii frekwencyjnej
  • za niedzielę lub święto w grafiku 130 zł dodatkowo + dzień wolny do odbioru
  • 10% premii kwartalnej
  • darmowy transport dla pracowników
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczne

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnej

  • Praca Strzegom
  • Pracownik produkcji Strzegom
  • Pracownik biurowy Strzegom
  • Pracownik fizyczny Strzegom
  • Strzegom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584