Pracownik produkcji
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prace pomocnicze na produkcji,
  • szlifowanie, szpachlowanie elementów.

Wymagania:

  • chęci do pracy i nauki,
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym w godz. 6-14; 14-22; 22-6 od poniedziałku do piątku),
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji - nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia,
  • 40% dodatek za pracę w porze nocnej,
  • wolne weekendy,
  • możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach,
  • szkolenie wdrożeniowe - przyuczenie dla osób bez doświadczenia.
  • Premie frekwencyjne i uznaniowe.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 570

  • Praca Słupsk
  • Pracownik produkcji słupski
  • Pracownik produkcji Słupsk
  • Pracownik ochrony Słupsk
  • Pracownik socjalny Słupsk
  • Pracownik fizyczny Słupsk
  • Pracownik fizyczny słupski
  • Pracownik biurowy Słupsk
  • Pracownik biurowy słupski
  • Pracownik kolei Słupsk
  • Pracownik umysłowy Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851