Pracownik Produkcji
  • Łowicz
Łowicz, Łowicz, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej

- Samodzielne ustawianie maszyn i korygowanie parametrów

- Kontrola prawidłowości przebiegu produkcji

- Dbanie o czystość linii produkcyjnej

Wymagania:

- Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym

- Samodzielności i zdolności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Wynagrodzenie na początek 25,50 zł/brutto -po 3 mies. 26 zł/brutto

- Dodatek za pracę na II zmianie 10 % ,na III zmianę 20% ,za soboty 100% ,za niedzielę i święta 125%

- Po okresie próbnym 20% premii ( ok.800zł brutto)

- Zapewniamy transport

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Łowicz
  • Pracownik produkcji Łowicz
  • Pracownik biurowy Łowicz
  • Pracownik fizyczny Łowicz
  • Łowicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179