Pracownik produkcji
  • Gdynia
pracownik produkcji
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Poszukujemy Ślusarzy – spawaczy – możliwość zatrudnienia bez doświadczenia!
Jesteś osobą chętną do nauki i chcesz rozpocząć karierę jako ślusarz – spawacz? To ogłoszenie jest dla
Ciebie!
Oferujemy możliwość zatrudnienia bez doświadczenia, co zapewniamy?

Szkółkę: 2 – miesięczny okres przeszkolenia stanowiskowego, podczas którego zostaniesz w pełni
wprowadzony w proces produkcyjny
Kurs: po zakończeniu szkółki, masz możliwość przystąpienia do kursu spawalniczego
Mentoring: po ukończeniu kursu, przez pierwsze miesiące będziesz pracować pod opieką
doświadczonego pracownika
Zaaplikuj i już dziś rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym zespole!

Lokalizacja: Gdynia Chylonia

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym w godz. 6:00 -14:00; 14:00 – 22:00, w
    przyszłości możliwy system 3-zmianowy
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • mile widziane uprawnienia lub znajomość spawania (nie jest to wymóg konieczny)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - obejmującą pełne składki i świadczenia ZUS oraz płatny urlop
    wypoczynkowy
  • możliwość przyszłego zatrudnienia, na umowę o pracę, bezpośrednio w firmie
  • wynagrodzenie podstawowe + premię za produktywność, sięgającą do 1500 brutto
    miesięcznie
  • wsparcie firmy w zdobyciu uprawnień spawalniczych (TIG-141), poprzez szkolenie zakończone
    egzaminem i certyfikatem potwierdzającym kwalifikacje
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • owocowe środy
  • miejsce pracy w dobrej lokalizacji, z parkingiem na miejscu
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej hali produkcyjnej, z
    zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa

Zadania

  • montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej z elementami spawania

  • Praca Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Pracownik biurowy Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Pracownik umysłowy Gdynia
  • Pracownik socjalny Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Pracownik fizyczny Gdynia
  • Pracownik ds. administracji Gdynia
  • Pracownik na wysokościach Gdynia
  • Pracownik instytucji kultury Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192