Pracownik Produkcji
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Praca w zakładzie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej - Częstochowa

Zadania:
  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Montaż elementów

Wymagania:
  • chęć podjęcia pracy w systemie III zmianowym (pn-pt).
  • mile wiidziane doświadczenie produkcyjne lub magazynowe, ale nie jest to warunek konieczny.

Oferta:
  • Umowę o pracę tymczasową na pełny etat!
  • Stawkę godzinową  + system premiowy
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • wolne weekendy
  • Możliwość pracy w nadgodzinach - 100% płatnych !
  • Wsparcie Koordynatora na miejscu oraz możliwość elektronicznego załatwiania spraw pracowniczych.
  • Pakiet Benefitów: opieka medyczna Lux-med, bezpłatny basen, dostęp do platformy MyBenefit i inne.
  • Program płatnych poleceń – rekomendujesz kandydatów i zyskujesz dodatkowe pieniądze.
Masz pytania ? Zadzwoń: tel. 6-0-8 5-4-9 2-3-3 lub napisz sms.

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik na wysokościach Częstochowa
  • Pracownik instytucji kultury Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544