Pracownik produkcji
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

InterKadra Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Toruń
Pracodawca
Dodano
06.06.2024
Numer referencyjny
PRP/0624/GD

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie asortymentu w kartony zbiorcze oraz na palecie zgodnie z kartą specyfikacji produktu,
  • sprawdzenie zgodności wagi i rodzaju asortymentu w stosunku do treści opakowania,
  • kontrola wyrobów w trakcie produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów końcowych,
  • dbanie o przestrzeganie BHP w powierzonym obszarze,

    inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:

  • wysokiego poziomu sprawności manualnej,
  • zdolności interpersonalnych oraz umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • dyspozycyjności, sumienności i skrupulatnego wykonywania obowiązków,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową lub umowę cywilnoprawną podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
  • realną możliwość współpracy bezpośrednio u Klienta,
  • pracę w systemie 3-zmianowym.

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 13-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania!Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

  • Praca Toruń
  • Pracownik produkcji Toruń
  • Pracownik ochrony Toruń
  • Pracownik socjalny Toruń
  • Pracownik biurowy Toruń
  • Pracownik fizyczny Toruń
  • Pracownik kolei Toruń
  • Pracownik umysłowy Toruń
  • Pracownik administracyjno - biurowy Toruń
  • Pracownik utrzymania ruchu Toruń
  • Pracownik ds. administracji Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914