Pracownik produkcji - cięcie laserem
  • Moszna-Parcela
pracownik produkcji - cięcie laserem
mazowieckie, Moszna-Parcela, mazowieckie, Polska
Investa Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

➡ pomoc przy obsłudze maszyn CNC

➡ przygotowanie materiału do produkcji zgodnie z planem

➡ weryfikacja jakościowa i ilościowa wyciętych detali

➡ przygotowanie materiałów do wysyłki dla klientów (załadunek na palety)

➡ utrzymywanie stanowiska pracy w czystości (lubimy, kiedy w naszej hali jest czysto)

➡ praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

???? W Inveście stawiamy na Twoją osobowość i chęć rozwoju! Nie obawiaj się zatem, jeśli dopiero zaczynasz pracę w tej branży, bo o maszynach CNC nauczysz się u nas wszystkiego!

Nasze wymagania

???? Wyznajemy ŻELAZNE ZASADY i nie owijamy niczego w bawełnę! Jeśli wiążesz swoją zawodową przyszłość z produkcją i:

➡ masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych

➡ potrafisz obsługiwać komputer, w tym Microsoft Excel

➡ jesteś gotowy pracować w systemie 3 zmianowym

➡ posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym

➡ masz chęć do pracy

to mamy dla Ciebie ofertę PRACY na METAL!

A, że słowo jest u nas droższe od pieniędzy, masz 100% pewności, że dostaniesz warunki, na które się z nami umówisz!

➡ doświadczenie w pracy z wykorzystaniem czytników do obsługi systemów magazynowych

➡ uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

To oferujemy

???? U NAS LICZY SIĘ CZŁOWIEK, DLATEGO CODZIENNIE DBAMY O KOMFORT PRACY NASZEGO ZESPOŁU.

Przekonaj się, dlaczego warto do nas dołączyć:

➡ wypłatę dostajesz na czas - zawsze!

➡ nagroda roczna

➡ korzystasz z nowoczesnych maszyn i pracujesz w klimatyzowanej hali

➡ otrzymujesz umowę o pracę w stabilnej firmie - od ponad 30 lat na rynku

➡ wszystkie dodatki gwarantujemy Ci w umowie!

➡ zapewniamy Ci szkolenia (CNC) i cykliczne odnawianie uprawnień UDT i SEP

➡ Możesz liczyć na mnóstwo benefitów: tj.

⚙opiekę medyczną Luxmed

⚙karty sportowe Multisport

⚙dofinansowanie do wczasów i świąt

⚙dodatkowe ubezpieczenie na życie Warta

⚙ co miesiąc 200 pkt. na zakupy na platformie MyBenefit.

Dołącz do zgranego zespołu pracowników tworzących świetną, przyjacielską atmosferę w firmie ???? ???? ???? https://www.youtube.com/watch?v=QfffIJBnl8I

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w naszym zespole? Zadzwoń - ????504242366

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080