Pracownik Produkcji - Ciechanów / Ujazdówek
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, Polska
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
25. 4. 2024

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z planowanym uruchomieniem kolejnej zmiany produkcyjnej w Zakładzie Mięsa Drobiowego w Ciechanowie Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ciechanów

- Dział Przyjęcia Żywca

- Dział Pakowania i Paletyzacji

- Dział Filetowania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa drobiowego
  • wycinanie fileta podwójnego oraz pojedynczego przy pomocy noża
  • prawidłowa klasyfikacja pozyskiwanego surowca
  • trybowanie i rozbiór mięsa drobiowego
  • stała kontrola jakości produktu
  • doczyszczanie tuszek, elementów i podrobów po procesie patroszenia
  • paletyzacja towaru

OCZEKUJEMY:

  • dyspozycyjności - praca zmianowa, również w soboty
  • mile widziane doświadczenie przy linii produkcyjnej
  • obowiązkowa książeczka z badaniami do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 5500 do 7200 z ł brutto/mies - w zależności od działu
  • równoważny system czasu pracy ( praca 4 razy w tygodniu po 10 godz. na dwie zmiany - dzienna i nocna)
  • możliwy transpor t z wybranych miejscowości
  • zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • Praca Ciechanów
  • Pracownik produkcji Ciechanów
  • Pracownik biurowy Ciechanów
  • Pracownik fizyczny Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532