Pracownik produkcji chemicznej w Chemical Safety sp. z o.o.
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Chemical Safety sp. z o.o.
1. 10. 2024
3000zł

Chemical Safety sp. z o.o. jest wiodącym producentem testów do sprawdzania substancji psychoaktywnych marki PRO Test. Oferujemy niedrogie, wysokiej jakości, przyjazne dla użytkownika narzędzia, które od dziesięcioleci są testowane w boju przez policyjną kryminalistykę i cieszą się zaufaniem zarówno entuzjastów, jak i profesjonalistów z ponad 100 krajów.

Oferta PRO Test obejmuje szybkie i niezawodne odczynniki kolorymetryczne, które natychmiastowo wskazują obecność określonych związków poprzez zmianę koloru, po kompleksowe zestawy do chromatografii cienkowarstwowej (TLC), które dostarczają szczegółowych informacji na temat dowolnej substancji. Więcej informacji: www.protestkit.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na 1/2 etatu na stanowisko pracownika produkcji chemicznej.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie oraz dozowanie odczynników kolorymetrycznych
  • Przygotowywanie zestawów do chromatografii cienkowarstwowej
  • Przygotowywanie surowców i składników niezbędnych do produkcji
  • Obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • Prowadzenie bieżącje dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej produkcji
  • Dbanie o dokumentację produktową i jej zgodność z obowiązującymi przepisami
  • Wsparcie przy prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych
  • Dbanie o porządek części produkcyjnej

Wymagania

  • Absolwent lub student kierunku Chemia lub zbliżonych
  • Znajomość norm pracy z substancjami żrącymi i łatwopalnymi
  • Zainteresowanie chemią analityczną
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęci do nauki, rozwoju i przyswajania nowych umiejętności

Co oferujemy

  • Pracę w wyjątkowej, zaangażowanej społecznie branży
  • Aktywne wsparcie w szkoleniu
  • Rozwój zawodowy
  • Elastyczny grafik który można łączyć ze studiami
  • Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i pasją przez ekspertów
  • Umowę o pracę bądź inną preferowaną przez Ciebie formę zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia przy prowadzonych projektach
  • Przestrzeń do wprowadzania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648