Pracownik Produkcji Cewek
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kilka wolnych wakatów mamy i to Ciebie właśnie szukamy!

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji?

Zacznij pracę z Nami już dziś, a w przerwie zjedz pyszny, 2-daniowy obiad w atrakcyjnej cenie!

Lokalizacja zakładu: Łódź, Kurczaki

Stanowisko: pracownik produkcji

Nie czekaj - zaaplikuj do Nas już TERAZ!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na pełny etat
  • doświadczenia w pracy na produkcji/montażu
  • zaangażowania i chęci do długofalowej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (ubezpieczenie, składki, urlop i chorobowe jak w zwykłej umowie o pracę)
  • pracę w czystej, nowoczesnej fabryce
  • pracę na pełen etat w systemie 2-3 zmianowym
  • duże porcje pysznych obiadów w niskiej cenie
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
  • wolne weekendy

Zadania

  • obsługa maszyn (nawijarki, prasy)
  • praca z instrukcjami

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246