Pracownik Produkcji
  • Świdnica, ul. Stalowa 25
dolnośląskie, Świdnica, ul. Stalowa 25, dolnośląskie, Polska
DOLMEB Sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Firma DOLMEB Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie elementów do procesu produkcyjnego,
  • podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • pakowanie gotowych elementów do paczek i kontrola wyrobów gotowych poprzez ocenę jakości zgodnie ze specyfikacją produktu,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • przestrzeganie przepisów BHP i p. poż.

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako Operator maszyn.

To oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie płacy zasadniczej + premie,
  • umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie na życie, dofinansowania świąteczne, dofinansowanie wczasów, program rekomendacji pracowników, nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
  • możliwości zawodowego rozwoju,
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • spotkania integracyjne,
  • preferencyjne pożyczki,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wakacji dzieci,
  • paczki świąteczne,
  • program rekomendacji pracowników,
  • możliwość uzyskania uprawnień,
  • inicjatywy dobroczynne.

  • Praca dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Pracownik biurowy dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228