Pracownik produkcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Logart Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • ​Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów
  • Weryfikacja poprawnego działania urządzeń i zgłaszanie usterek

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym - warunek konieczny
  • Zdolności manualne - operujemy w swojej codziennej pracy drobnymi narzędziami
  • Chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Zamiar podjęcia długoterminowej współpracy z pracodawcą

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie na poziomie 5700-6000 zł brutto (w tym premia produkcyjna)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe - dlatego jeśli nie posiadasz doświadczenie w obszarze produkcji wszystkiego Cię nauczymy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych obejmujących m. in.: 13 -te wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym, deputat firmowy, dofinansowanie do posiłków serwowanych w kantynie pracowniczej, paczki świąteczne, spotkania integracyjne, dodatek stażowy

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080