Pracownik Produkcji- nie wymagamy doświadczenia!
  • Skoczów, cieszyński, śląskie
Skoczów
EWL S.A.
1. 12. 2023
od 4800- 5500 zł brutto

W Skoczowie poszukujemy kandydatów na stanowiska produkcyjne.

Zadania:

  • Obsługa prostych maszyn lub narzędzi ręcznych;

  • Sprawdzanie zgodności produktu z wymaganiami.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym, 5 dni w tygodniu (nadgodziny dla chętnych);

  • Chęci do pracy i zaangażowanie.

Oferta:

  • Umowa o pracę - bezpośrednio u Pracodawcy;

  • Stawka od 4800 - 5500 zł brutto- do ustalenia.

  • Premie: efektywnościowa, świąteczna;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Dofinansowanie do wakacji, integracje firmowe.

Prześlij swoją aplikację i porozmawiajmy!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Praca Skoczów
  • Pracownik produkcji Skoczów
  • Pracownik fizyczny Skoczów
  • Pracownik biurowy Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714