Pracownik produkcji
  • Lubań
Lubań, Lubań, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Hej, mamy dla Ciebie pracę na stanowisku pracownik produkcji w Lubaniu!

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

Aplikuj już dziś i stań się częścią zgranego zespołu!

Oczekujemy

  • umiejętności pracy samodzielnej oraz w grupie
  • dyspozycyjności i możliwości pracy w systemie 3 - zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, pozostałe świadczenia)
  • możliwość przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta
  • terminowe wynagrodzenie
  • premie do 1000 zł brutto wypłacane co miesiąc
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zadania

  • praca na linii produkcyjnej
  • pakowanie i kontrola gotowego produktu
  • ścisła współpraca z innymi pracownikami na linii produkcyjnej
  • przestrzeganie zasad BHP
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Praca Lubań
  • Pracownik produkcji Lubań
  • Pracownik biurowy Lubań
  • Pracownik fizyczny Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190