Pracownik produkcji
  • Żabia Wola
Żabia Wola, Żabia Wola, Mazowieckie, Polska
REYNAERS ALUMINIUM SP. Z O.O
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie profili do produkcji,

  • Przygotowanie towaru do lakierowania zgodnie z wytycznymi,

  • Kontrola jakościowa i selekcja pakowanych profili,

  • Obsługa i konserwacja powierzonego sprzętu,

  • Przygotowanie towaru do lakierowania zgodnie z otrzymanym planem lakierowania.

  • Praca na dwie zmiany z uwzględnieniem --> grafik I (06:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00). Dodatkowo w zależności od zapotrzebowania (grafik II 09:00 -17:00 i 17:00 - 01:00

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Dyspozycyjność do pracy w godzinach --> grafik I (06:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00). Dodatkowo w zależności od zapotrzebowania (grafik II 09:00 -17:00 i 17:00 - 01:00)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane,

  • Staranność i dokładność w działaniu,

  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,

  • pracę w nowo wybudowanym zakładzie,

  • stałe wynagrodzenie + premię miesięczną + premię absencyjną,

  • miesięczne dofinansowanie do posiłków dla pracownika,

  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i korzystne warunki dla członków rodziny,

  • korzystanie z karty MultiSport na preferencyjnych warunkach,

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do wakacji dla dzieci pracownika, dofinansowanie do kina/teatru, dofinansowanie do Świąt, paczki świąteczne),

  • program rekomendacji pracowników,

  • parking dla pracowników,

  • udogodnienia dla rowerzystów.

  • Praca Żabia Wola
  • Pracownik produkcji Żabia Wola
  • Pracownik fizyczny Żabia Wola
  • Pracownik biurowy Żabia Wola
  • Żabia Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584