Pracownik produkcji
  • Osiek
Osiek, Osiek, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Stolarstwo Alter meble
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki

  • Praca stacjonarna oraz mobilna u klienta

  • Wykonywanie mebli na wymiar według projektów i rysunków technicznych 2D

  • Przygotowywanie i obsługa maszyn oraz narzędzi stolarskich

  • Wykorzystywanie odpowiednich narzędzi i materiałów do produkcji mebli

  • Dopasowywanie elementów oraz montaż mebli u klienta

  • Kontrola jakości wykonanych elementów

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo pracy w miejscu produkcji mebli

  • Współpraca z innymi pracownikami

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako stolarz lub wykształcenie o profilu stolarz

  • Gotowość do pracy samodzielnej a także w zespole

  • Zaangażowanie oraz chęć nauki i rozwoju w zawodzie stolarza meblowego

  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków oraz dbałość o precyzję, dokładność i jakość wykonanej pracy

  • Kreatywności w rozwiązywaniu problemów

  • Punktualność oraz kultura osobista

  • Dyspozycyjność czasowa w przypadku montażu

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Praca w małym zespole, w miłej atmosferze

  • 1 - miesięczny okres próbny, następnie umowa o pracę, pełny etat

  • System jednozmianowy, w godzinach 7:00 do 15:00, możliwe nadgodziny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia, premie

  • Wykonywanie stylowych, profesjonalnych, nowoczesnych mebli o wysokiej jakości

  • Praca Osiek
  • Pracownik produkcji Osiek Jasielski
  • Pracownik produkcji Osiek Mały
  • Pracownik produkcji Osiek
  • Pracownik biurowy Osiek
  • Pracownik biurowy Osiek Mały
  • Pracownik biurowy Osiek Jasielski
  • Pracownik fizyczny Osiek
  • Pracownik fizyczny Osiek Mały
  • Pracownik fizyczny Osiek Jasielski
  • Osiek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544