Pracownik Produkcji
  • Knurów
Knurów, Knurów, Silesian Voivodeship, Polska
AIB SA
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych Wstępna kontrola jakości wyrobu Dbanie o czystość stanowiska pracy WYMAGANIA: Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym: 5.30-13.30, 13.30-21.30, 21.30-5.30 Doświadczenie w pracach produkcyjnych Zaangażowanie, sumienność Podzielność uwagi OFERUJEMY: Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku - 31 lat doświadczenia Dofinansowanie wypoczynku "wczasy pod gruszą" Dofinansowanie wakacji dzieci, karty przedpłacone na “Dzień Dziecka” Karty przedpłacone na święta (premie świąteczne) Karta Multisport (częściowo finansowana przez pracodawcę) Platforma Multilife (całkowicie finansowana przez pracodawcę): m.In. badania laboratoryjne, konsultacje z lekarzem internistą, psychologiem, dietetykiem, trenerem personalnym, nauka języków obcych, audiobooki, Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach Program rekomendacji pracowników Parking dla pracowników Raz w tygodniu Pracodawca zapewnia świeże owoce i drożdżówki Szansa rozwoju na stanowiska: Operator Maszyn, a następnie Starszy Operator Maszyn

  • Praca Knurów
  • Pracownik produkcji Knurów
  • Pracownik fizyczny Knurów
  • Pracownik biurowy Knurów
  • Knurów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392