Pracownik produkcji
  • Sułaszewo
pracownik produkcji
wielkopolskie, Sułaszewo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz nowej pracy, a przy tym interesuje Cię rozwój?

Lubisz poznawać nowe osoby, ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy?

Intryguje Cię zapach kawy?

Idealnie się składa - lekka i przyjemna praca, w miłym towarzystwie czeka już dziś na Ciebie

Nie pozwól, by ktoś zabrał Twoje miejsce

Miejsce pracy: Sułaszewo

Oczekujemy

  • książeczki SANEPID lub chęć do jej wyrobienia
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym czterobrygadowym
  • uśmiechu i pozytywnego nastawienia :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki, naliczane urlopy)
  • możliwość rozwoju osobistego
  • miłą atmosferę w pracy

Zadania

  • proste prace produkcyjne m.in. przy pakowaniu kawy

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914