Pracownik produkcji BS Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Poznaniu na stanowisku: Pracownik produkcji

Praca przy wytwórstwie środków ogrodniczych (ochrona przeciw insektom dla psów, kotów, człowieka).

Obowiązki:

  • Prosta praca przy pakowaniu środków, nie ma kontaktu z warstwami chemicznymi. Lekka praca fizyczna.

Wymagania stanowiska
  • znajomość języka polskiego

  • zdolności manualne

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:

  • praca od zaraz - umowa zlecenie

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • praca na dwie zmiany: 6:00-14:00 i 14:00-22:00

  • miejsce pracy: ul. Karpia 24, Poznań

  • bezpieczne środowisko pracy - certyfikaty bezpieczeństwa UE.

  • nowoczesny, wyposażony zakład, szatnie, stołówki.

  • wynagrodzenie:

Pracownik produkcji: 28,10 zł brutto/h

  • możliwość pracy w nocy (inna stawka)

  • premie uznaniowe/frekwencyjne

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu

  • Możliwość awansu zawodowego

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851