Pracownik produkcji Białystok
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
30. 9. 2024
28,10 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
W Białymstoku współpracujemy z międzynarodowym koncernem tworzącym pokarm dla zwierząt, którego asortyment można znaleźć w kilkudziesięciu krajach w Europie i na świecie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI
Wymagania stanowiska
- Praca na produkcji karm dla zwierząt domowych - Gotowość do pracy w systemie zmianowym - Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne [po stronie pracownika, koszt około 150 zł)
Oferujemy
- Stabilna, stała praca. - Szybkie rozpoczęcie pracy- umowa zlecenie (wynagrodzenie przelewem na konto bankowe). - Płatność: od 28,10 zł brutto za godzinę + 1 zł premii za frekwencję. - Praca po 8h na trzy zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 - Zmiany nocne od niedzieli do piątku, Zmiany dzienne od poniedziałku do piątku - Wsparcie Koordynatora, pomoc cudzoziemcom w legalizacji zatrudnienia i pobytu w Polsce.
In Bialystok, we are working with a multinational company creating food for animals, whose product range can be found in dozens of countries in Europe and around the world.
We are currently looking for a person for the position of: PRODUCTION WORKER
Job requirements - Work in pet food production - Readiness to work shifts - Up-to-date sanitary-epidemiological examination [on the employee's side,costs PLN 150.
We offer - We arrange stable, permanent work - We provide immediate work - contract of mandate (bank transfer) - Remuneration: from 28.10 PLN gross/hour + 1 PLN attendance bonus - Work in 3 shifts of 8 hours 06:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-06:00. - Care of the Coordinator, for foreigners assistance in legalization of employment and stay in PL
ONLY WITH OUR AGENCY: - For foreigners assistance in legalising employment and stay in PL - Care of a coordinator and full support of the administration department on site - Possibility of professional advancement

  • Praca Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Pracownik kolei Białystok
  • Pracownik umysłowy Białystok
  • Pracownik fizyczny Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Pracownik socjalny Białystok
  • Pracownik ds. administracji Białystok
  • Pracownik na wysokościach Białystok
  • Pracownik instytucji kultury Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132