Pracownik produkcji - bez doświadczenia - wolne weekendy - z dojazdem
  • Żary
pracownik produkcji - bez doświadczenia - wolne weekendy - z dojazdem
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Zostań twarzą nowego projektu w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Pracuj na produkcji -bez doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany,

wolne weekendy i darmowy transport

z Żagania, Szprotawy, Przewozu, Lubska i Jasienia.

Oczekujemy

  • nie wymagamy doświadczenia,
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy,
  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia),
  • premia za frekwencję,
  • darmowy transport z Żagania, Szprotawy, Przewozu, Lubska, Jasienia,
  • pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • szkolenie wprowadzające,
  • możliwość długofalowej współpracy oraz zatrudnienie bezpośrednio u klienta w firmie syncreon po wypracowaniu limitu godzin.

Zadania

  • lekka praca przy linii produkcyjnej, w cichej i czystej hali,
  • składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów oraz ich sortowanie,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy,

  • Praca Żary
  • Pracownik produkcji Żary
  • Pracownik biurowy Żary
  • Pracownik fizyczny Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045