Pracownik produkcji - bez doświadczenia! Poznań, Osiedle warszawskie!
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
e-work HR Company Poland
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem kompetencji technicznych. W strukturze firmy posiadamy kilkanaście specjalistycznych stanowisk pracy, na które możemy przeszkolić osoby zainteresowane współpracą. Chociaż nasze ścieżki kariery są różne i w różnych obszarach to wszystkie sprowadzają się do zapewniania jak najwyższej jakości naszych części. Naszym priorytetem jest dostarczanie doskonałych części. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

WYMAGANIA:
  • ukończone 18 lat

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmian (6-14, 14-22, 22-6),

  • możliwości pracy od zaraz lub do 1 miesiąca wypowiedzenia

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę

  • stawkę godzinową + premię frekwencyjną oraz wydajnościową

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od pon. do pt.

  • stały rozwój i poszerzanie swoich kompetencji

  • miesięczne szkolenie oraz opiekę lidera

  • kursy doszkalające

  • atrakcyjne położenie firmy - dojedziesz do nas tramwajem lub pociągiem jeśli jesteś z innej miejscowości

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Pracownik instytucji kultury Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648